14:09 16.09.2021

Bolt запускає категорії Pets і Delivery ще в 10 містах України

2 хв читати
Bolt запускає категорії Pets і Delivery ще в 10 містах України

Сервіс Bolt (раніше - Тaxify) запускає категорію Pets для перевезення тварин і кур'єрську доставку Delivery в Житомирі, Луцьку, Кременчуці, Рівному, Чернігові, Сумах, Черкасах, Хмельницькому, Чернівцях та Ужгороді, повідомила прес-служба компанії в четвер.

Категорія Pets, як зазначається, забезпечує перевезення домашніх вихованців невеликого розміру: котів, собак, птахів і гризунів. Щоб скористатися нею, необхідно взяти з собою клітку або переноску для тварини, підстилку, намордник (за необхідності), а також вологі серветки.

Delivery - це кур'єрська доставка невеликих посилок або вантажу, який поміщається в багажному відділенні автомобіля. Згідно з чинним законодавством України, перевезенню не підлягають грошові кошти, цінні папери та ін.

Для замовлення послуги необхідно обрати категорію Delivery в застосунку Bolt і разом із посилкою передати водієві контакти одержувача. При цьому кожна посилка в категорії Delivery застрахована.

Категорія Delivery з'явилася в Києві в жовтні, а Pets - у грудні 2019 року. В 2020 році вони стали доступні у Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Полтаві, Харкові, Івано-Франківську та Одесі.

Bolt - провідна європейська платформа для замовлення поїздок, заснована Маркусом Віллігом у 2013 році. Її інвестори - транснаціональний автомобілебудівний концерн Daimler, китайський конгломерат Didi Chuxing, європейський фонд Korelya Capital і співзасновник британської служби грошових переказів TransferWise Таавет Хінрікус.

Уперше сервіс Тaxify був запущений у Києві у 2016 році за договором франчайзингу. В червні 2018 року компанія перезапустила проект у столиці з власною локальною командою, а у 2019-му здійснила ребрендинг, змінивши назву на Bolt.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА