Інтерфакс-Україна
07:18 30.07.2021

У Чернівцях через потужний ураган затоплені вулиці, повалені дерева і відсутнє електропостачання

1 хв читати
У Чернівцях через потужний ураган затоплені вулиці, повалені дерева і відсутнє електропостачання

У Чернівцях в результаті потужного урагану затоплені вулиці, повалені дерева і відсутнє електропостачання в будинках. Комунальні служби продовжують ліквідацію наслідків негоди, повідомив міський голова міста Роман Клічук.

"Шановні городяни, отримую безліч дзвінків і повідомлень про відсутність електропостачання в багатьох районах міста через ураган. Ліквідація аварій триває, бригади працюватимуть цілодобово, взяв ситуацію під особистий контроль", - написав Клічук в своєму Facebook у четвер увечері.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА