Інтерфакс-Україна
16:48 15.03.2021

Ryanair з липня запускає рейси Київ-Кельн та Одеса-Барселона

1 хв читати
Ryanair з липня запускає рейси Київ-Кельн та Одеса-Барселона

Ірландський лоукостер Ryanair (Дублін) із 3 липня 2021 року запускає рейси з Києва до Кельна (Німеччина) та з Одеси до Барселони (Іспанія).

Як повідомила прес-служба авіакомпанії у понеділок, рейси виконуватимуться двічі на тиждень.

При цьому через регулярні зміни обмежень у зв'язку з COVID-19 клієнти можуть відкласти або змінити дати поїздки до двох разів із нульовою комісією до кінця жовтня 2021 року, зазначила менеджер із продажу та маркетингу Ryanair у країнах Центральної та Східної Європи та на Балканах Ольга Павлонка, слова якої наведено у релізі.

Рейси з Києва до Кельна також виконує угорська Wizz Air.

ОСТАННЄ

У Центрі соціальної адаптації в Чернігівському районі сталася пожежа, поліція розшукує трьох його мешканців

Росія спрямувала БПЛА на тепловоз у Запоріжжі, постраждалих немає

Більше половини українців проти відмови від територій за гарантії безпеки – КМІС

"Укрзалізниця" повідомила про рух поїздів у зонах підвищеного ризику станом на 2 лютого

ПС ЗСУ: 157 ворожих БпЛА знешкоджено, є влучання балістики та 12 безпілотників

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

Генштаб зафіксував впродовж доби 179 бойових зіткнень

Трамп заявив, що може "врятувати" ООН від фінансового колапсу, однак не підтвердив, чи США сплатять заборгованість

Ворог завдав удари по 35 населених пунктах Запорізької області, поранено 10 людей - ОВА

У січні окупанти захопили майже вдвічі менше території, ніж у грудні - 245 кв. км - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА