10:14 19.02.2021

"Укрпошта" перенесла дату випуску марок, присвячених ЗСУ, з 23 лютого на 14 березня

2 хв читати
"Укрпошта" перенесла дату випуску марок, присвячених ЗСУ, з 23 лютого на 14 березня

"Укрпошта" повідомила про перенесення дати введення в обіг поштових марок "Збройні сили України. Сухопутні війська" з 23 лютого на 14 березня 2021 року.

"Укрпошта планувала ввести в обіг марки … 23.02.2021. Цю дату обрали як інфопривід для привернення уваги до марок і як ознаку того, що ця сторінка історії давно в минулому, й нам у сучасній Україні є що протиставити агресору. Жодним чином не з метою вшанувати день радянської армії, а навпаки - української. Однак таку ініціативу українці сприйняли неоднозначно. Ми усвідомлюємо чутливість теми й дослухаємося до думки людей, тому приймаємо позицію Генерального Штабу ЗСУ перенести дату спецпогашення поштових марок "Збройні Сили України. Сухопутні війська" на 14 березня - День українського добровольця", - повідомляється на сайті "Укрпошти" у п'ятницю.

У повідомленні зазначається, що за час російської окупації було випущено понад 20 художніх марок патріотичної тематики, серед яких "Слава Україні!" (здобула першу премію на міжнародній виставці в Мадриді), "Передова", "Вони вистояли! Не витримав бетон" і багато інших.

"Завтра "Укрпошта" випускає марку "Орден Героїв Небесної сотні", і ми сподіваємося, що справжні патріоти України приділять таку саму увагу цьому випуску, як і випуску, присвяченому Збройним силам України", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, в Міністерстві оборони України назвали відверто недоречною дату 23 лютого, обрану "Укрпоштою" для презентації та погашення поштових марок, присвячених Сухопутним військам ЗСУ. У свою чергу генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський пояснив, що призначив запуск марки на 23 лютого спеціально й оголосив відкрите голосування про те, чи варто його переносити, пообіцявши прийняти рішення до вечора 18 лютого.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА