Інтерфакс-Україна
07:03 03.11.2020

Зеленський уповноважив Криклія на підписання з ЄБРР Гарантійної угоди "Проект розвитку логістичної мережі АТ "Укрпошта"

1 хв читати
Зеленський уповноважив Криклія на підписання з ЄБРР Гарантійної угоди "Проект розвитку логістичної мережі АТ "Укрпошта"

Президент України Володимир Зеленський уповноважив Міністра інфраструктури України Владислава Криклія на підписання з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) Гарантійної угоди "Проект розвитку логістичної мережі акціонерного товариства "Укрпошта" (Модернізація і цифровізація Укрпошти та сільських відділень)" між Україною і європейським банком реконструкції та розвитку.

Відповідне розпорядження №497 / 2020 рп глава держави підписав 2 листопада, повідомляється на офіційному сайті президента. У ньому він сформував склад української делегації на переговори і затвердив директиви для неї.

Переговори з ЄБРР щодо укладення Гарантійної угоди буде вести перший заступник Міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович. Йому дозволено вносити за погодженням з Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща планує підготувати майже 40 тис. резервістів-добровольців до кінця року

УЧХ передав книги з міжнародного гуманітарного права понад 150 бібліотекам

З початку повномасштабного вторгнення держнагороди отримали понад 110 тис українців – Зеленський

Сибіга провів спільні телефонні переговори із колегами з Британії, Німеччини, Польщі, США, Франції та ЄС

Досягти припинення вогню можливо у координації з Європою та США - Стефанчук

Глава МЗС Туреччини: Росія та Україна повинні розпочати переговори "якнайшвидше"

Кабмін затвердив порядок проведення дослідження щодо наявності ознак афілійованості із забороненими релігійними організаціями

Одеса відклала на кінець червня розкриття пропозицій на електробуси за EUR13 млн фінансування ЄІБ

Через ворожий удар на Харківщині поранено мирного мешканця – прокуратура

Мінкультури розпочало мистецький конкурс для реалізації інформкампанії з мобілізації та рекрутингу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА