Інтерфакс-Україна
15:14 21.09.2020

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження у справі про призначення Мальованого главою Держекоінспекції України

1 хв читати
Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження у справі про призначення Мальованого главою Держекоінспекції України

Окружний адміністративний суд міста Києва (ОАСК) відкрив провадження в адміністративній справі за позовом екс-глави Державної екологічної інспекції Єгора Фірсова до Кабінету Міністрів України, позивач просить скасувати розпорядження уряду про призначення новим главою відомства Андрія Мальованого.

"Позивач просить суд скасувати розпорядження уряду від 20 травня 2020 року про призначення А.Мальованого главою Державної екологічної інспекції України", - повідомляє прес-служба ОАСК.

Так, суд узяв до розгляду справи за правилами загального позовного провадження і призначив підготовче судове засідання на 13 жовтня 2020 року.

Як повідомлялося, на посаді керівника інспекції Фірсова змінив Андрій Мальований, відповідне рішення Кабмін ухвалив 13 травня.

9 вересня до ОАСК надійшов поступив позов Фірсова до Кабінету Міністрів України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо: США очікують від партнерів більших зобов'язань щодо НАТО на червневому саміті в Гаазі

Представники ХДС непокояться через німецький золотий запас у ФРС США – ЗМІ

Міністри закордонних справ Великої сімки ухвалили заяву щодо військових навчань КНР біля Тайваню

Тимошенко: міжнародні плани - закінчити війну в Україні до кінця травня

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 241 військовослужбовця - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 135 ворожих атак - Генштаб

Британський прем'єр оголосив кінець глобалізації через тарифну війну з Трампом - ЗМІ

Папа Франциск вперше з'явився на публіці після виписки зі шпиталю

Якщо Росія продовжуватиме тягнути час і відкидатиме мир, мають послідувати рішучі дії - Макрон

Російські датчики, призначені для шпигування за британськими атомними підводними човнами, виявлені в морських водах навколо Великої Британії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА