Інтерфакс-Україна
16:18 15.07.2019

Інформація про мінування 5 вишів у Харкові не підтвердилася

1 хв читати
Інформація про мінування 5 вишів у Харкові не підтвердилася

Поліція закінчила перевірку п’яти харківських вишів і прилеглої території, за результатами якої жодних вибухових пристроїв не виявлено.

"Фахівці обстежили 6 200 кв. метрів приміщень та понад 1 000 кв. метрів прилеглої території об'єктів, евакуювали 900 громадян. Жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Відомості про подію внесено до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень Київського та Шевченківського відділів поліції Харкова.

Як повідомлялося, раніше в понеділок до поліції надійшла інформація про те, що у вишах, розташованих на проспекті Науки, вулиці Маршала Бажанова, Сумській та площі Конституції в Харкові, закладено вибухівку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За ініціативою України 27 листопада проголошено Міжнародним днем залучення до науки заради сталого розвитку

США відмінили ще 139 грантів на суму $214 млн – Рубіо

Шлях України до НАТО незворотній і "нічого не змінилося", але членство не буде частиною мирної угоди — Рютте

КНДР постачає Росії до 260 тис. боєприпасів на місяць – ЦПД

Зеленський доручив уряду опрацювати можливість зустрічі з іноземними партнерами у форматі "промисловий Рамштайн"

Україні необхідно напрацювати механізми обмеження доступу до російського контенту – нардеп Юрчишин

Поліція Київщини спільно з СБУ викрила священнослужителя, який "приватизував" церкву та майно на понад 7 млн грн

Новий Порядок здобуття середньої освіти призведе до закриття 64 із 174 освітніх закладів Херсонщини - ОВА

Фіцо поїде у Москву на 9 травня, попри застереження Каллас

Пісторіус скептично ставиться до можливості постачання Україні Taurus

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА