Інтерфакс-Україна
10:57 26.03.2019

Wizz Air запустить рейси з Кракова до Харкова з 2 серпня

1 хв читати
Wizz Air запустить рейси з Кракова до Харкова з 2 серпня

Угорський бюджетний перевізник авіакомпанія Wizz Air почне здійснювати рейси з Кракова (Польща) до Харкова на півтора місяця раніше - з 2 серпня 2019 року (раніше планувалося з 16 вересня), зазначається в системі бронювання авіаперевізника.

Рейси Харків-Краків здійснюватимуться щопонеділка і щоп'ятниці (час відправлення до Кракова - 17:35, назад 14:05 за місцевим часом).

Як повідомлялося, Wizz Air розглядає можливість відновити роботу української дочки "Візз Ейр Україна" у 2019 році, а також планує до 2025 року інвестувати $2,5 млрд для збільшення українського авіапарку до 20 нових літаків Airbus A320 і Airbus A321.

Wizz Air, найбільший лоукост-перевізник у Центральній і Східній Європі, пропонує рейси за понад 600 маршрутами з 27 баз, поєднуючи 145 напрямків у 44 країнах. Флот авіакомпанії складається з 89 літаків Airbus A320 і Airbus A321.

Акції Wizz Air котируються на Лондонській фондовій біржі та внесені в індекс FTSE 250 і FTSE All-Share Indices.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА