Інтерфакс-Україна
16:05 28.09.2018

Кінотеатр "Кінопанорама" припиняє свою роботу

1 хв читати

Київський кінотеатр "Кінопанорама" на вул. Шота Руставелі, 19, який був першим у СРСР панорамним кінотеатром, припиняє свою роботу з 1 жовтня.

"Кінотеатр припиняє свою роботу з 1 жовтня", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в довідковій кінотеатру в п'ятницю.

Водночас у "Кінопанорамі" уточнили, що йдеться лише про покази кіно, а заплановані спектаклі та інші заходи відбуватимуться і надалі.

Згідно з анонсом у соцмережі Facebook, у неділю, 30 вересня, в приміщенні на вул. Шота Руставелі, 19, пройде прощальна вечірка "останній сеанс", приурочена до закриття кінотеатру.

"Дивитимемося хроніку кінотеатру, ділитимемося спогадами та питимемо вино. На екрані вас очікую багато несподіваних сюрпризів, а на сцені багато цікавих людей, які робили в "Кінопанорамі" свої проекти", - йдеться в анонсі.

"Кінопанораму" відкрили в 1958 році як перший у СРСР панорамний кінотеатр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА