Інтерфакс-Україна
14:28 18.09.2018

У Харківській області затримано групу нелегалів із Бангладеш і Пакистану

1 хв читати

Співробітники оперативного підрозділу Східного регіонального управління у взаємодії з представниками Нацполіції та Держміграційної служби запобігли спробі переправити групу нелегалів із Південно-Східної Азії через територію України до країн ЄС.

"Під час скоординованих заходів на стаціонарному посту "Високий" (Харківська обл. - ІФ) правоохоронці зупинили автомобіль для перевірки. Як з'ясувалося, житель н. п. Мерефа автомобілем перевозив трьох чоловік - двох громадян Бангладеш і громадянина Пакистану. Згідно з отриманою інформацією, ці іноземці незаконно перетнули державний кордон із територією РФ і мали намір потрапити до країн ЄС", - повідомляє прес-служба Східного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Щодо правопорушників складено відповідні процесуальні документи. Іноземців передано до територіального підрозділу Державної міграційної служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пєсков підтвердив інформацію про підготовку розмови Путіна й Трампа у вівторок

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА