Інтерфакс-Україна
20:08 20.08.2018

У Туреччині затримали двох підозрюваних в обстрілі посольства США

1 хв читати
У Туреччині затримали двох підозрюваних в обстрілі посольства США

У справі щодо обстрілу посольства США в Анкарі затримано двох підозрюваних, вони дали свідчення, повідомляє агентство Anadolu з посиланням на управління безпеки міста.

Там розповіли, що також виявили машину зловмисників. В управлінні не уточнили імена затриманих.

Невідомі обстріляли посольство США в Анкарі близько 05:00 за місцевим часом у понеділок, 20 серпня. Повідомлялося, що нападники встигли зробити від чотирьох до п'яти пострілів, після чого зникли на автомобілі. В результаті події ніхто не постраждав.

Інцидент стався на тлі загострення відносин між США і Туреччиною, яке почалося після відмови Анкари звільнити американського пастора Ендрю Брансона, якого турецькі правоохоронці обвинуватили в зв'язках з Робочою партією Курдистану і організацією проповідника Фетхуллаха Ґюлена, обвинуваченого в організації спроби державного перевороту в 2016 році.

Так, з 1 серпня Вашингтон ввів санкції проти глав турецьких МВС і Мін'юсту, а пізніше вдвічі підвищив мита на ввезення в США стали і алюмінію з Туреччини.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"УкрОборонПром" оголосив відбір незалежних директорів для шести ключових підприємств

Житель Арканзасу виграв у лотерею $1,82 млрд

Петиція до Кабміну про підвищення грошового забезпечення військових до 60 тис./міс. набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА