Інтерфакс-Україна
11:11 19.09.2017

Єврокомісія перевірить дії Ryanair щодо скасування рейсів

2 хв читати
Єврокомісія перевірить дії Ryanair щодо скасування рейсів

Європейська Комісія перевірить ірландську авіакомпанію Ryanair щодо можливого порушення прав пасажирів.

Минулого тижня найбільший у Європі бюджетний авіаперевізник повідомив, що до кінця жовтня скасовуватиме від 40 до 50 рейсів на добу (сумарно близько 2,1 тис., або менше 2% загальної кількості перельотів). Загалом дії авіакомпанії можуть позначитися на перельотах до 400 тис. пасажирів.

У Єврокомісії зазначили, що авіакомпанії, які працюють у Європі, зобов’язані дотримуватися чинних правил. У разі скасування внутрішньоєвропейських рейсів пасажири мають право на великі компенсації - від 250 до 400 євро.

За словами глави Ryanair Майкла О'Лірі, цей захід позначиться на репутації перевізника, а також призведе до збитків у 25 млн євро. Незалежні експерти вважають, що сума буде більшою - майже 35 млн євро, зазначає Deutsche Welle.

М.О'Лірі відкинув припущення, що масове скасування рейсів пов'язане зі звільненням великої кількості пілотів. Він сказав, що причиною є відпустки льотчиків, страйк авіадиспетчерів і погана погода.

Однак Norwegian, конкурент Ryanair на ринку бюджетних перевезень, заявила про те, що переманила до своїх лав близько 140 пілотів, які раніше працювали на ірландську авіакомпанію.

За даними газети Irish Independent, проблеми з персоналом у Ryanair справді існують, у зв'язку з чим компанія почала пропонувати новим пілотам як бонус разову виплату при влаштуванні на роботу в розмірі 10 тис. євро.

ОСТАННЄ

ЮНІСЕФ передав Україні додаткові 42 генератори – Кулеба

Виші розпочали навчання слухачів "нульового курсу" в межах проєкту "зимовий вступ" - Міносвіти

Сибіга під час зустрічі із керівництвом ОБСЄ закликав до звільнення трьох незаконно утримуваних Росією українських співробітників СММ

"Український дім" вперше буде представлено на Мюнхенській конференції з безпеки

Сили оборони завдали ударів по ворожих пунктах управління та складу боєприпасів на ТОТ – Генштаб

Глядацьке голосування за представника України на "Євробаченні-2026" відбудеться в "Дії" та за допомогою SMS

УЧХ допомагає ліквідувати наслідки атаки російських БпЛА у Черкасах

До київських шкіл очно повернулося 41,6% від усіх школярів міста - КМДА

У Харкові двоє постраждалих – мер

Віткофф візьме участь у переговорах між Україною та Росією 4-5 лютого в Абу-Дабі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА