Інтерфакс-Україна
16:01 07.09.2017

Порошенко вважає за необхідне прискорити ухвалення законів у сфері IT

1 хв читати
Порошенко вважає за необхідне прискорити ухвалення законів у сфері IT

Президент України Петро Порошенко вважає за необхідне прискорити процес ухвалення законів щодо електронних комунікацій та інших законів у сфері телекомунікацій.

"Хотів би звернути увагу парламенту на прискорення ухвалення законів про електронні комунікації, що стосуються перспектив впровадження 4G- та 5G-зв’язку; про надання електронних послуг, про удосконалення захисту інтелектуального права і про хмарні технології", - заявив глава держави, виступаючи із щорічним посланням у Верховній Раді в четвер.

П.Порошенко навів як приклад для наслідування в електронному управлінні та IT-секторі Естонію. "У нас теж є можливість схопити за хвіст свою жар-птицю! IТ-сфера - одна з ключових для економіки України!" - вважає глава держави.

Він нагадав, що в Україні налічується понад 100 тис. IT-фахівців, 13 українських IT-компаній увійшли до ТОП-100 найкращих аутсорсингових фірм світу, експорт IT-послуг в 2016 році становив понад більше 3% ВВП.

"Слід перетворити інноваційний потенціал країни на переваги держави в конкурентній боротьбі на світовому ринку", - наголосив президент України.

ОСТАННЄ

20 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У двох районах Миколаєва зникло світло після атаки РФ

Командир 125-ї бригади Третього армійського корпусу відправив офіцерів на Куп’янський напрямок

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА