Інтерфакс-Україна
17:16 05.05.2017

Міжнародні резерви України в квітні зросли на 13,57%

1 хв читати
Міжнародні резерви України в квітні зросли на 13,57%

Міжнародні резерви України на початок травня становили $17,175 млрд (в еквіваленті), що на 13,57% більше, ніж місяцем раніше, відповідні попередні дані оприлюднено на веб-сайті Національного банку України (НБУ).

За даними центробанку, левову частку приросту резервів забезпечило надходження коштів від Міжнародного валютного фонду (МВФ) за програмою розширеного фінансування (EFF) у сумі $996,2 млн (в еквіваленті) і EUR579,1 млн від Єврокомісії.

Крім того, Нацбанк у квітні придбав $402,3 млн на міжбанківському валютному ринку, зокрема $201 млн допомогою інтервенцій із запитом кращого курсу.

Витрати уряду на обслуговування та погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті в квітні становили $68,1 млн (в еквіваленті), зокрема $6,5 млн за облігаціями внутрішньої державної позики.

За даними НБУ, рівень резервів станом на 1 травня покриває 3,6 місяці майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов'язань України з поточних операцій уряду і Нацбанку.

ОСТАННЄ

Зеленський вивів Малюка зі складу Ставки і затвердив у ній Федорова та Шмигаля – указ

Енергетики, тепловики, газовики, комунальники, залізничники отримуватимуть по 20 тис. грн на час НС в енергетиці – прем'єрка

Військові навчання в Гренландії триватимуть упродовж усього 2026 року - Міноборони Данії

Зеленський обговорив з Федоровим кадрові питання у ПС ЗСУ та прискорення логістики ракет для ППО

Лозова Харківської області частково знеструмлена внаслідок масованої атаки на критичну інфраструктуру

Найскладніше з енергетикою в Києві та 5 областях, всі ремонтники 3 місяці отримуватимуть 20 тис. грн доплати – Зеленський

СЕО ДТЕК повідомив про низку переговорів на ВЕФ-2026 для відновлення та розвитку енергосистеми України

Українська делегація в ОАЕ обговорює параметри закінчення війни у визначених рамках – Зеленський

Зеленський: Ніхто не має права плюнути в наше обличчя, ми одразу будемо відповідати

Другий національний Форум талановитої молоді відбувся в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА