Інтерфакс-Україна
16:53 19.12.2016

Злочинна група в Запоріжжі вивезла до "ДНР" майже 12 млн грн соцвиплат псевдопереселенцям

2 хв читати
Злочинна група в Запоріжжі вивезла до "ДНР" майже 12 млн грн соцвиплат псевдопереселенцям

У Запоріжжі викрито злочинну групу з посадових осіб місцевого банку, соціальних служб, а також кур'єрів - жителів тимчасово окупованих територій Донбасу, яка вивезла до так званої ДНР майже 12 млн грн, отриманих як соціальні виплати на підтримку внутрішньо переміщених осіб.

"Зловмисники оформляли пакет документів для проведення соціальних виплат особам, які не мали права на їх отримання. За домовленістю з керівництвом одного з банків оформлялися банківські картки, куди безпідставно нараховувалися бюджетні, соціальні, пенсійні виплати. Потім їх переводили в готівкові кошти та вивозили на окуповані території", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі УСБУ Запорізької області в понеділок.

За попередніми даними слідства, зловмисники безпідставно вивели з державного бюджету майже 12 млн грн.

В УСБУ також повідомили, що під час затримання зловмисників у них вилучено більше ніж 100 тис. грн, безпідставно отриманих ними протягом одного банківського дня.

Під час обшуків, проведених у рамках кримінального провадження, в місцях роботи і проживання фігурантів вилучено велику кількість банківських карток і підроблених документів для взяття на облік псевдопереселенців.

Наразі затримано двох членів угруповання - кур'єрів, які знімали гроші з банкоматів і вивозили їх на окуповану територію. Їм повідомлено про підозру в скоєнні злочину.

Вирішується питання про притягнення до відповідальності всіх інших членів злочинної групи.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 255 (створення злочинної організації), а також за ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

Трамп позитивно оцінив заяви Путіна про перемир’я і заявив, що має на нього важелі впливу

Рада Європи ухвалила Конвенцію про захист професії адвоката

Україна вірогідно виходить із Курської області РФ під тиском США

Чехія готова профінансувати оновлення двох лікарень на Дніпропетровщині – очільник ОВА

У Покровську дістали поранення шестеро людей, серед них 15-річний підліток

Україна проінформувала ключових європейських партнерів про результати перемовин у Джидді – Жовква

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА