Інтерфакс-Україна
13:42 24.09.2016

Мер Києва: заборона продажу алкоголю в нічний час - світова практика

1 хв читати
Мер Києва: заборона продажу алкоголю в нічний час - світова практика

Київська міська рада, заборонивши продаж алкоголю у столиці вночі, керувалася світовим досвідом регулювання продажу алкогольних напоїв, заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

"Поки що рано говорити про результати цього рішення, але впевнений, що вони будуть позитивними. У нас невтішна криміногенна ситуація. І більшість злочинів вчиняється у стані алкогольного сп'яніння", - сказав В.Кличко журналістам, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації суботу.

Мер столиці наголосив, що заборона продажу алкоголю в нічний час - світова практика.

"У багатьох містах у розвинених країнах це успішно працює. І ми впроваджуємо світовий досвід. Упевнений, що це один із кроків, які ми маємо зробити, щоб стримати злочинність", - сказав він.

Як повідомлялося, 22 вересня 2016 року депутати Київської міськради ввели заборону на реалізацію суб'єктами господарювання, що провадять роздрібну торгівлю, алкогольних та слабоалкогольних напоїв на території Києва з 23:00 до 10:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді рекомендують ухвалити закон про Кіберсили ЗСУ – нардеп

Зеленський: Ми обговорюємо гарантії безпеки. І перед тим, як робити ті чи інші кроки на полі бою, військо й цивільне населення повинні мати чітке розуміння

Європа оприлюднила план гарантій безпеки для України з шести пунктів та застерегла проти зміни її кордонів силою

Наступний раунд переговорів щодо України може відбутися в Маямі – ЗМІ

Юрчишин оприлюднив список журналістів, за якими стежили фігуранти справи Міндіча

Туск: Є багато ознак того, що після сьогоднішньої зустрічі в Берліні ми будемо на крок ближче до миру

Світло відновили ще для 125 тис. родин Одещини

Туреччина збила невідомий дрон над акваторією Чорного моря

У Берліні буде відкрито один із перших офісів з експорту зброї - Зеленський

На Зеленського чекають з візитом у Нідерландах у вівторок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА