Інтерфакс-Україна
14:39 20.08.2016

Чиновники українського уряду пройшли тренінг із заповнення е-декларацій

1 хв читати
Чиновники українського уряду пройшли тренінг із заповнення е-декларацій

Секретаріат Кабінету Міністрів України спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) забезпечив проведення тренінгів з електронного декларування для заступників міністрів та керівників центральних органів виконавчої влади.

Як повідомила прес-служба українського уряду з посиланням на міністра Кабінету Міністрів Олександра Саєнка, учасникам тренінгів були надані методичні та практичні рекомендації, а також відповіді на запитання, що виникли під час тестового заповнення декларацій.

Згідно із законом України "Про запобігання корупції", протягом 60 днів після запуску системи електронного декларування декларацію мають подати особи, які обіймають відповідальне та особливо відповідальне становище. "Це близько 50 тис. чиновників, серед яких президент, прем'єр-міністр, члени уряду, народні депутати України, заступники міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади та їхні заступники", - повідомляє Кабмін.

Усі інші державні службовці почнуть заповнювати електронні декларації з 1 січня 2017 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Голосіївському районі Києва в багатоповерхівці вибухнула газова суміш, постраждала людина – ДСНС

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 171 бойове зіткнення

Енергопостачання та опалення в Кривому Розі після масованої нічної атаки ворожих БпЛА відновлено

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА