Інтерфакс-Україна
09:47 15.08.2016

З полону звільнено або знайдено 3080 громадян України

1 хв читати
З полону звільнено або знайдено 3080 громадян України

За час російської агресії звільнено з полону або знайдено близько 3080 громадян України, про це в ефірі "Громадського" повідомив радник глави Служби безпеки України Юрій Тандіт.

"На сьогодні звільнено або знайдено 3080 людей. Є ще місця, де перебувають наші хлопці. Вони у тих людей, які підконтрольні кремлівським маріонеткам. Це ті місця, де їх тримають незаконно", - сказав Ю.Тандіт.

За його словами, на окупованій території Донбасу незаконно тримають 107 українців, на території Росії - дев’ятьох людей. Офіційно бойовики "ДНР" і "ЛНР" підтверджують 45 українських полонених, зазначає Ю.Тандіт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році

Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба

Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області

Португалія зробить перший внесок до енергетичного фонду України у €600 тис. — Свириденко

Україна не зможе фінансувати армію у 800 тис. військових після війни, часткове фінансування партнерами є частиною гарантій безпеки – Зеленський

Зеленський про території: На сьогодні можлива справедлива версія – стоїмо там, де стоїмо, повертати окуповане будемо дипломатичним шляхом

Молдова готова надати знижку на перевезення залізницею до портів, шукаємо інші рішення допомогти їм – Кулеба

Кількість загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму зросла до двох, одна людина постраждала — ОВА

"Укрзалізниця" відновила залізничне сполучення Одеса—Кишинів уперше з 2022 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА