13:22 22.07.2016

Суд затвердив план досудової санації ХТЗ

2 хв читати
Суд затвердив план досудової санації ХТЗ

Господарський суд Харківської області задовольнив клопотання ПАТ "Харківський тракторний завод" (ХТЗ) про затвердження плану санації до порушення провадження у справі про банкрутство.

"Затвердити план санації публічного акціонерного товариства "Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе" до порушення провадження у справі про банкрутство, схвалений рішенням загальних зборів кредиторів, яке оформлено протоколом № 1 від 09.06.2016 р. терміном на 12 місяців", - йдеться в постанові судді Володимира Яризька, опублікованій на сайті Єдиного держреєстру судових рішень.

Суд також ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів ХТЗ. "Мораторій поширюється на вимоги кредиторів, що виникли до затвердження плану санації", - зазначається в постанові суду.

Крім того, суд частково задовольнив клопотання ХТЗ про зняття арешту з майна боржника.

Як повідомлялося, на початку травня 2016 року ХТЗ заявив про проведені представниками Служби безпеки України (СБУ) обшуки на підприємстві, під час яких були вилучені фінансові та інші важливі документи, а потім були арештовані рахунки і майно ХТЗ, а його роботу фактично зупинено.

За результатами зборів кредиторів ПАТ "ХТЗ" 9 червня 2016 року було прийнято рішення про початок процедури досудової санації підприємства, також схвалений план її проведення.

Наразі тривають судові розгляди про стягнення з ХТЗ понад 400 млн грн заборгованості за кредитами, виданими в 1998 році тоді ще державному ХТЗ.

Завод випускає малі трактори потужністю 35 л/с, а також великі колісні та гусеничні трактори потужністю 150-280 л/с.

Згідно зфінзвіту підприємства, в 2015 році воно отримало 218 млн грн чистого збитку проти 450 млн грн чистого прибутку роком раніше чистий дохід скоротився на 24%, до 513,3 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА