Інтерфакс-Україна
12:37 12.07.2016

Гройсман хоче перезавантаження Ради підприємців при Кабміні

1 хв читати
Гройсман хоче перезавантаження Ради підприємців при Кабміні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає за необхідне оновити склад Ради підприємців при Кабінеті Міністрів, повідомив у своїй сторінці в Twitter прес-секретар прем'єра Дмитро Столярчук.

"Рада підприємців при уряді має бути перезавантажена", - навів слова прем'єра під час зустрічі з представниками Американської торгової плати у вівторок в Києві Д. Столярчук.

ОСТАННЄ

США завдали удару по судну наркоторговців у Тихому океані

Росіяни вдарили БпЛА по Харкову - мер

Україні потрібне енергетичне припиненя вогню. Ми наближаємося до гуманітарної катастрофи – гендиректор ДТЕК у Давосі

У Білому домі назвали "продуктивним" перший день тристоронніх переговорів в Абу-Дабі

Трамп розкритикував Канаду через позицію щодо Гренландії та Китаю

На Київщині задіяно понад 4,4 тис. генераторів для забезпечення критичної інфраструктури, очікується додаткове обладнання від партнерів

Єдність та лідерство країн "NB8" посилають потужний сигнал: агресія РФ не буде нормалізована – Сибіга

США та ЄС планують залучити $800 млрд для десятирічного плану відновлення України – Politico

Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень

Умєров про тристоронні переговори між Україною, США та РФ: Завтра будуть ще зустрічі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА