Інтерфакс-Україна
13:38 23.02.2016

Питання про призначення позапланової перевірки "Інтера" щодо сюжету про Небесну сотні буде винесено на засідання Нацради

1 хв читати
Питання про призначення позапланової перевірки "Інтера" щодо сюжету про Небесну сотні буде винесено на засідання Нацради

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесе питання про призначення позапланової перевірки телеканалу "Інтер", де також буде розглянуто питання щодо сюжету про Небесну сотню, на засідання в четвер, повідомив у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" глава регулятора Юрій Артеменко.

За його словами, раніше на засідання вже було винесено питання про призначення перевірки телеканалу у зв'язку з трансляцією фільму, "в якого є ознаки порушення українського законодавства".

"Я попросив, щоб ми додали до проекту цього рішення і питання щодо сюжету (про Небесну сотні - ІФ)", - повідомив Ю. Артеменко.

Планове засідання регулятора заплановано на 25 лютого.

Раніше в Інтернеті поширили сюжет про вшанування пам'яті Небесної сотні, зняте телеканалом "Інтер", під час якого з'являється звуковий супровід редактора з нецензурним висловлюванням.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єдину систему підтримки ВПО запускають в Україні: уряд схвалив Стратегію до 2030 року

Для потреб армії та на реформу оплати праці військових потрібно 270 млрд грн – нардеп

Начальнику ТЦК на Волині повідомлено про підозру за оформлення фіктивної непридатності до служби

Мінкультури: Зусилля треба концентрувати на першому контакті людини з книжкою, а не на утриманні вже залученої аудиторії

Комітет рекомендував до розгляду в Раді законопроєкт про регулювання руху електросамокатів

У Києві затримано іноземця за підозрою у вбивстві двох знайомих на СТО

Трамп: США завдадуть ударів по Ірану цієї ночі, у недалекому майбутньому захоплять острів Харк та інші нафтові об'єкти

Відповідальний за реформу оборонних закупівель Банік: "Ні обіцянок, ні пробачень" для тих, хто має ознаки зловживань

Рух приміських поїздів на ділянках від Фастова в напрямку Козятина та Миронівки 13-15 червня буде змінено через ремонтні роботи

Зеленський: Для мене "Океан Ельзи" – це український Aerosmith

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА