Інтерфакс-Україна
13:44 17.01.2016

Бойовики блокують обмін полонених

1 хв читати

Бойовики, що діють у частині Донецької та Луганської областей, не дали відповіді на озвучену 13 січня в Мінську пропозицію української сторони про звільнення 25 незаконно утримуваних громадян України, повідомила парламентарій фракції "Блок Петра Порошенка", уповноважений президента України з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко

"У полоні бойовиків ще й досі залишаються ті, хто пройшов пекло аеропорту. Ми подаємо прізвища героїв у кожному списку на звільнення. Поки що бойовики блокують звільнення і на цей час не маємо відповіді на нашу пропозицію від 13 січня щодо звільнення 25 українців (серед них є і герої ДАП)", – написала вона на своїй сторінці у "Фейсбуці" в суботу ввечері.

Як повідомлялося, питання звільнення полонених було ключовим на засіданні гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі, яка відбулася в Мінську 13 січня. За словами І.Геращенко, на зустрічі українська сторона передала всі списки і пропозиції ще 6 січня, а на цьому засіданні продублювала їх, однак станом на 15 січня відповіді не отримала.

У цьому ключі 15 січня вона відзначила заяву міністра закордонних справ нині головуючої в ОБСЄ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, який на першому засіданні організації у Відні заявив, що найближчі дні можливе звільнення заручників незаконними збройними формуваннями, що діють на сході України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА