12:56 15.01.2016

Двоє українських військових дістало поранень у зоні АТО за добу

1 хв читати
Двоє українських військових дістало поранень у зоні АТО за добу

Втрат серед українських військових у зоні проведення антитерористичної операції за минулу добу немає, двоє бійців дістало поранень унаслідок бойових дій, повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу внаслідок бойових дій втрат немає, але двоє хлопців дістало поранень", - сказав він на брифінгу в Києві в п'ятницю.

Протягом минулої доби на сході країни бойова обстановка залишалася напруженою, противник порушував режим тиші здебільшого на донецькому напрямку, зазначає А.Лисенко.

"Учора на сході України зберігалася напружена бойова обстановка, противник продовжує систематично порушувати режим тиші, насамперед на донецькому напрямку. Також ворог періодично застосовує важке озброєння, зокрема міномети калібру 82 мм", - сказав він.

Що стосується луганського напрямку, то, за словами спікера, там бойові дії протягом минулої доби не велися. "Але на донецькому напрямку тривають дії низької та середньої інтенсивності", - сказав він, додавши, що поблизу Новгородського противник двічі застосував міномети 82-мм калібру і стріляв ворожий снайпер.

Режим тиші на маріупольському напрямку, за словами А.Лисенка, порушувався неодноразово поблизу Мар’їнки, на цій ділянці активізувалися дії ворожих снайперів.

"Учора в районі проведення АТО було зафіксовано два прольоти ворожих безпілотних літальних апаратів", - додав А.Лисенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА