Інтерфакс-Україна
12:11 17.10.2015

Українські військові завершили перший етап відведення озброєння

1 хв читати
Українські військові завершили перший етап відведення озброєння

Із 18.00 п'ятниці до 06.00 суботи в зоні проведення антитерористичної операції режим тиші не порушувався, повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці в "Фейсбук".

"Наші військові завершили перший етап щодо відведення озброєння, передбаченого Мінськими домовленостями", - йдеться в повідомленні.

Штаб АТО також зазначає, що багато представників незаконних збройних формувань, "розуміючи невідворотність покарання за свої дії", позбавляються зброї та боєприпасів - вивозять їх в лісопосадки, звалища або викидають в каналізаційні колектори.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оголошено конкурс з відбору голови правління "Енергоатома" – Наглядова рада

Спікер Ради: Для України важлива консолідована підтримка британського парламенту

Fire Point, TAF Industries, Fourth Law та ще з півсотні компаній з України представлені на Eurosatory-2026 у Парижі

Раді пропонують доповнити склад злочину геноциду культурною складовою – законопроєкт

Зеленський подякував Вселенському патріарху за підтримку і чітку моральну позицію після удару РФ по Києво-Печерській лаврі

Трамп назвав "дуже плідними" розмови з Зеленським і Путіним, заявив, що зосередиться на Україні

Український урядовий борт вилетів з Молдови до Женеви, біля якої проходить саміт G7 -- авіарусерс

Трамп, Венс і спікер парламенту Ірану підписали американсько-іранський меморандум – медіа

Трамп: Деякі кораблі вже проходять через Ормуз, повністю протока відкриється у п'ятницю

Кілька тварин загинули внаслідок удару по зоопарку в Харкові

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА