Інтерфакс-Україна
12:30 15.09.2015

Зміни в законах у сфері держзакупівель нададуть Україні можливість зекономити 50 млрд грн на рік

1 хв читати
Зміни в законах у сфері держзакупівель нададуть Україні можливість зекономити 50 млрд грн на рік

Затверджені зміни до законів України у сфері державних закупівель, що стосуються приведення їх у відповідність з міжнародними стандартами, нададуть можливість Україні зекономити на рік 50 млрд грн, заявляє міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

"Це дуже важливий закон, він реально дозволить зекономити 50 млрд грн на рік", - сказав А. Абромавічус після того, як народні депутати ухвалили в другому читанні і загалом закон про внесення змін до деяких законів України в сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність з міжнародними стандартами та впровадження заходів з подолання корупції (№2087-а). За цей закон проголосував 251 народний депутат.

Міністр пообіцяв, що вже в жовтні уряд внесе на розгляд парламенту законопроект, який пропонує перевести "всі державні закупівлі в електронну площину".

А. Абромавічус висловив сподівання, що ухвалення таких законів допоможе Україні подолати корупцію. "Ми обов'язково поборемо корупцію в системі державних закупівель", - наголосив А. Абромавічус.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА