15:56 04.09.2015

Глава СБУ попрощався з волонтером Галущенком і пообіцяв, що напад на звідну мобільну групу не залишиться безкарним

1 хв читати

Керівник Служби безпеки України Василь Грицак взяв участь у церемонії прощання із загиблим біля Щастя (Луганська обл.) під час нападу на звідну мобільну групу волонтером Андрієм (Ендрю) Галущенко.

Як повідомляє в п'ятницю прес-центр СБ України, прощання відбулося на майдані Незалежності біля Лядських воріт. В. Грицак зазначив, що напад на звідну мобільну групу не залишиться без покарання.

"Цей зухвалий злочин буде розслідуваний. Розплати не уникне ніхто", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС повідомляє про смерть чоловіка і травмування жінки в результаті пожежі сухої трави

Норвезькі дослідницькі фонди розробляють нову технологію для вивчення воєнних злочинів проти України

Рубіо про угоду щодо корисних копалин: я б не розглядав це як гарантію безпеки, але, якщо США мають інтерес, будемо зацікавлені в тому, щоб захистити його

Резолюція Європарламенту: ЄС має сприяти надійним гарантіям безпеки для України

Європарламент ухвалив резолюцію на підтримку України, закликавши ЄС збільшити військову підтримку

Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА