Інтерфакс-Україна
16:43 06.11.2014

Нацрада з телерадіомовлення має намір розробити новий план розвитку телерадіоінформаційного простору

1 хв читати
Нацрада з телерадіомовлення має намір розробити новий план розвитку телерадіоінформаційного простору

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення має намір розробити новий план розвитку телерадіоінформаційного простору, повідомив голова регулятора Юрій Артеменко на брифінгу в четвер.

За його словами, раніше під час робочої групи була дискусія про те, чи внести зміни до старого план або розробити новий.

"Ми вирішили розробити новий план розвитку телерадіоінформаційного простору, за реалізацію якого ми будемо відповідальні", - повідомив Ю.Артеменко.

Під час розроблення плану Нацрада залучатиме громадські організації, а також європейських експертів.

До плану розвитку, за словами голови Нацради, буде внесено положення про суспільне телебачення, про створення національної FM-мережі. План також міститиме періоди відключення аналогового сигналу телемовлення в Україні. За словами члена регулятора Олександра Ільяшенка, першу зону буде відключено до 17 липня наступного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ уразила вже третю нафтовидобувну платформу РФ у Каспійському морі - джерело

Українська і польська незалежність є гарантом свободи та безпеки усіх націй в цій частині Європи – Зеленський

До шістьох людей зросла кількість постраждалих від російських ударів по Запоріжжю – Нацполіція

Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський

Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА