Інтерфакс-Україна
10:14 05.03.2014

В. о. генпрокурора України просить Ештон сприяти поверненню виведених із країни активів

2 хв читати

В. о. генерального прокурора України Олег Махніцький повідомив, що звернувся до верховного представника Євросоюзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки, віце-президента Єврокомісії Кетрін Ештон з проханням допомогти у вирішенні питання повернення в країну активів, виведених високопоставленими чиновниками від попередньої влади.

"Я звернувся до верховного представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон із проханням підтримати зусилля України щодо встановлення, арешту та повернення в Україну цих коштів", - розповів він у вівторок на зустрічі з головою представництва ЄС в Україні Яном Томбінським і керівником політичного відділу Ганнесом Шрайбером, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

О.Махніцький поінформував гостей про хід розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за фактами злочинів, вчинених колишніми високопоставленими чиновниками - Віктором Януковичем, Андрієм Клюевим, Віктором Пшонкою, Віталієм Захарченком, Олександром Якименком, Станіславом Шуляком та іншими.

За його словами, під час розслідування цих протиправних діянь встановлено факти привласнення значних сум державних активів та їх подальшого протиправного переведення за межі України.

В. о. генпрокурора також повідомив, що в південних і південно-східних регіонах країни поширюються публічні заклики до вчинення протиправних дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності України.

"На такі факти органи прокуратури оперативно реагують у порядку, визначеному законом", - запевнив він.

У свою чергу гості подякували главі відомства за позицію Генпрокуратури в цей складний період і за злагодженість у роботі органів прокуратури.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА

Генштаб зафіксував упродовж доби 144 бойові зіткнення

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

В Іспанії внаслідок аварії поїздів загинула щонайменше 21 людина

У кількох регіонах України через російські обстріли запроваджено аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

Упродовж доби поранено троє людей внаслідок ударів РФ по 34 населених пунктах Запорізької області

Фон дер Ляєн заявила про єдність європейських лідерів у захисті суверенітету Гренландії та Данії

Санчес: Вторгнення США до Гренландії зробило б Володимира Путіна найщасливішою людиною у світі

Трамп заявив про необхідність усунення російської загрози для Гренландії через бездіяльність Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА