Інтерфакс-Україна
09:56 23.12.2013

Євромайдан у Запоріжжі вимагав відставки мера

2 хв читати

У Запоріжжі народне віче на підтримку київського Євромайдану зібрало близько 3 тисяч городян.

Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", у неділю запорізький майдан зібрав під стінами Запорізької облдержадміністрації близько 3 тис. місцевих жителів. Акція відбулася під девізом "Запоріжжя, прокидайся", "Бери диван - йди на майдан". Активісти мітингу принесли на площу символічний домашній диван, "для земляків, які звикли до домашнього комфорту".

Багатотисячний мітинг зігрівався гарячим чаєм і кавою з величезного самовара, а також медом - подарунками від місцевих підприємців. Як зазначили учасники мітингу, запорожці, що вимагають імпічменту президента і люстрації української та місцевої влади, "боротимуться до повної перемоги, тому майдан і в майбутньому буде для них головною зброєю боротьби за праве діло".

Запорожці привітали рішення Народного віче на Євромайдані в Києві про створення всеукраїнської організації "Народне об'єднання "Майдан" - "як головного голосу народу, що змусить чути себе чинну владу". Також учасники запорізького майдану вітали делегацію місцевої дитячої організації пластунів, що привезла зі столичного майдану на запорізький майдан благодатний вогонь.

Учасники акції запалили лампадки та свічки зі священним вогнем, щоб рознести його по домівках. Після мітингу учасники акції вже традиційною ходою рушили проспектом Леніна від облдержадміністрації до будівлі мерії з гаслами "Запоріжжя, прокидайся", "Слава Україні" .

На мітингу біля будівлі запорізького міськвиконкому учасники акції вимагали відставки міського голови Олександра Сіна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ допомагає евакуювати жителів прикордоння Сумщини

За наведення російських Х-59 на Чернігів 15 років ув’язнення отримав працівник місцевого заводу

Найближчими днями в Україні суттєво потепліє, без опадів

Каллас виступає з ініціативою надати Україні боєприпаси на EUR5 млрд

Генштаб ЗСУ підтвердив нанесення удару по російському аеродрому "Енгельс"

Фінляндія виступає за підтримку України на шляху до ЄС, членом якого вона може стати від 2030р.

Науседа: Ми повинні підтримувати Україну, посилити тиск на РФ та побудувати стіну оборони між ЄС і РФ

Окупанти нарощують інтенсивність ударів по Україні й атак у Курській області

Стефанішина про референдум в Угорщині щодо членства України в ЄС: Підтримка угорських громадян набагато позитивніша, ніж очікує уряд

Удар по аеродрому "Енгельс" завдали дрони СБУ та ССО ЗСУ - джерело

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА