Інтерфакс-Україна
12:40 25.11.2013

До України приходять морози: у Карпатах до -10 ° С, у Києві - мокрий сніг

2 хв читати
До України приходять морози: у Карпатах до -10 ° С, у Києві - мокрий сніг

Найближчої доби погоду визначатимуть атмосферні фронти, на більшу частину території країни переміститься холодне повітря з північного заходу Європи.

Як повідомляє Укргідрометцентр, у західних, північних, Вінницькій областях мокрий сніг (удень невеликий), подекуди налипання мокрого снігу, на дорогах місцями ожеледиця, температура протягом доби від 2 ° морозу до 3 тепла.

У східних областях , Криму та Приазов'ї дощ, місцями сильний; температура вночі 3-8° , вдень 5-10 ° тепла.

На решті території без істотних опадів; температура протягом доби 1-7 ° тепла.

Вітер в Україні північно-західний, на сході і південному сході переважно південно-західний, 7-12 м/с, вночі місцями пориви 15-20 м/с.

У Києві - мокрий сніг (вдень невеликий). Вітер північно-західний, 7-12 м/с , вночі пориви 15-20 м/с. Температура вночі та вдень близько 0 °.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 26 листопада найвища температура була +13,8 у 2009 р., найнижча -17,6 у 1999 р.

27 листопада синоптики прогнозують погоду без істотних опадів, лише вночі в Криму невеликий дощ, у горах з мокрим снігом. Вітер переважно північний, 7-12 м/с.

Температура вночі 1-6 °, у Карпатах близько 10 ° морозу, вдень від 3 ° морозу до 3 ° тепла; на крайньому півдні та сході протягом доби 0-5 ° тепла, у Криму вдень до 8 °.

У Києві - без істотних опадів. Вітер переважно північний, 7-10 м/с. Температура вночі 3-5 ° морозу, вдень 0-2 ° тепла.

ОСТАННЄ

Глава МЗС Фінляндії обговорила з держсекретарем США Рубіо мир в Україні та стримування загрози від РФ

Шість людей загинуло внаслідок падіння гелікоптера в річку Гудзон у Нью-Йорку - ЗМІ

Британський принц Гаррі відвідав Україну з таємним візитом – ЗМІ

Сибіга нагородив президента Асоціації туризму Алачати за проєкт "Міст надії"

Кількість загиблих під час обвалення даху в нічному клубі в Домінікані сягнула 221 особи, пошукові роботи завершено – ЗМІ

Держдеп офіційно підтвердив відставку посла США в Україні Брінк

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено майже 200 окупантів – Генштаб ЗСУ

Зарівна: Ми не можемо обмінювати депортованих дітей на території чи атомні станції

У Дніпрі вже вісім постраждалих внаслідок ракетного удару - Лисак

Посол ЄС: Дотримуємося плану відкриття всіх переговорних кластерів з Україною цього року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА