Інтерфакс-Україна
12:52 19.08.2013

Яндекс дослідив імена в назвах українських організацій

1 хв читати
Яндекс дослідив імена в назвах українських організацій

В Україні близько 1,5 тис. організацій, в назві яких зустрічаються імена, найчастіше для назв обирають жіночі імена - у 75% випадках.

Як повідомляє прес-служба компанії "Яндекс.Україна" у понеділок, найбільшою популярністю користуються звучні слова з життєствердним значенням: Вікторія, Ніка і Надія.

До десятки найпопулярніших імен увійшли Вікторія, Ніка, Надія, Алекс, Наталі, Марія, Софія, Олена, Валентина і Діана.

За даними Яндекс.Довідник за липень 2013 року, у деяких регіонах є свої популярні імена, що зустрічаються значно частіше, ніж в інших місцях. Наприклад, в Західній Україні ім'я Роман використовують у назвах учетверо частіше, ніж у середньому в країні. А в Києві та області усемеро частіше зустрічається ім'я Катрін.

Найпопулярнішими іменами з тих, що зустрічалися в назвах організацій регіону - як мінімум удвічі частіше, ніж у середньому в Україні, у Дніпропетровській області є Лана, Донецькій області - Ніка, Західній Україні - Роман, Запорізькій області - Діана, Києві та області - Катрін, Криму - Світлана, Одеській області - Олена, Харківській області - Олександр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир

Зеленський підписав закон, який забезпечує відкритість парламентських комітетів

Кабмін визначив порядок і строки інформування уряду про показники сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю

Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

Рада ЄС вітає завершення скринінгу Україною та радить надалі зміцнювати верховенство права

Кабмін перерозподілив 25 млн грн на придбання генераторів закладами культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА