11:13 16.07.2013

Сонячну електростанцію планують побудувати в Богуславському районі Київської області - голова Київської ОДА

1 хв читати

У Київській області планують побудувати сонячну електростанцію, повідомив голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Анатолій Присяжнюк.

"Я не думаю, що цього року ми розпочнемо реалізацію цього проекту, але акцент на цьому ми робимо, тому що тут (у Богуславському районі - ІФ) для цього прекрасні умови", - заявив А.Присяжнюк в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна ".

"Я впевнений, що в найближчі роки ми побудуємо і введемо в експлуатацію цей об'єкт. Є варіант, що за участю німецьких інвестицій", - додав він.

За його словами, це буде перша сонячна електростанція в Київській області.

Повний текст інтерв'ю буде розміщено на сайті агентства в розділі "Ексклюзивні інтерв'ю".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА