Інтерфакс-Україна
17:27 01.02.2013

Темп вирiшення газового питання залежить вiд української сторони - посол Зурабов

1 хв читати

Посол Росiї в Українi Михайло Зурабов вважає, що швидкiсть вирiшення газового питання мiж Києвом i Москвою залежить вiд української сторони.

"Розвиток (ситуацiї з газовими переговорами - IФ) вiдбувається, i, як менi здається, в цьому питаннi темп, швидкiсть руху в цьому напрямi - це прерогатива української сторони", - сказав посол журналiстам у п'ятницю в Києвi.

Вiн додав, що загалом задоволений тим, що сторони продовжують роботу в цьому напрямi, i сподiвається на якнайшвидше досягнення компромiсу.

ОСТАННЄ

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

Необхідно відновити обов’язкові конкурси на керівників закладів освіти там, де дозволяє безпекова ситуація, - освітній омбудсмен

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

ПС ЗСУ: Зафіксовано влучання 57 ворожих БпЛА у 13 локаціях минулої ночі

Удари РФ по енергетиці залишили без світла споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА