Інтерфакс-Україна
11:04 12.12.2012

Femen намагалися прорватися до будівлі парламенту - ЗМІ

1 хв читати
Femen намагалися прорватися до будівлі парламенту - ЗМІ

Перед відкриттям засідання Верховної Ради VII скликання представниці Femen намагалися прорватися до будівлі парламенту.

Як повідомляє "Українська правда", кількох оголених дівчат скрутили просто біля центрального входу до Верховної Ради. Інших затримала міліція і відтягнула від входу.

Після цього охорона парламенту закрила всі входи до будівлі, внаслідок чого 10 хвилин депутати, зокрема Сергій Ківалов, Василь Петьовка, Павло Балога, не могли зайти до парламенту.

Також не зміг потрапити до парламенту посол Росії в Україні Михайло Зурабов. "Вони бояться, що ми роздягнемося більше, ніж потрібно", - пожартував М.Зурабов.

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих на Нікопольщині через ворожі обстріли зросла до семи людей – Дніпропетровська ОВА

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Війна може тривати ще кілька років у разі відсутності перемир’я до літа 2026 року - думка

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

У школах Києва канікули з 19 січня до 1 лютого – Кличко

Міністр оборони Федоров повідомив про запуск автоматизованого розподілу дронів між частинами

ВАКС визначив для Тимошенко заставу в 33 млн грн та процесуальні обов'язки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА