Інтерфакс-Україна
20:00 23.11.2012

Харків планує перейти на нову систему знезараження питної води

1 хв читати
Харків планує перейти на нову систему знезараження питної води

Харків планує перейти на нову систему знезараження питної води, повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міськради Віктор Кітанін.

"Ми вивчаємо досвід таких міст, як Москва, Санкт-Петербург, Ростов-на-Дону, які користуються цим методом. Розчин для знезараження виготовлятимуть шляхом електролізу розчину сухого натрію. Впровадження методу буде поетапним", - сказав В.Кітанін журналістам у п'ятницю.

Він зазначив, що цей метод передбачає використання не рідкого хлору, який використовується для знезараження, а гіпохлорит натрію, що є безпечнішою речовиною.

За словами заступника гендиректора КП "Харківводоканалу" Олександра Коваленка, проектну документацію щодо питання переходу на нову систему знезараження води оформили вже три насосні станції.

ОСТАННЄ

Розпочався другий раунд перемовин української і американської делегацій - джерело

Рада ЄС в понеділок прийме рішення щодо тіньового флоту РФ та обговорить фінансування України - Каллас

Свириденко: Запроваджуємо по всій країні порайонне оповіщення повітряних тривог

Окупанти за 44 місяці захопили 23% Донецької області, стільки ж лишається під контролем Сил оборони – DeepState

На Одещині світло повернули для 185 тис. абонентів – ОВА

Перемовини в Берліні продовжаться о 12:00, після цього Зеленський зустрінеться з Штайнмаєром та президентом Бундестаґу

СБУ та Нацполіція затримали ворожого агента, який готував замах на посадовця оборонного заводу в Запоріжжі

Зеленський зустрівся з президентом Фінляндії в Берліні

"Євросолідарність" ініціює зустріч з президентом для отримання інформації про мирні переговори

Президент Фінляндії зустрівся з посланцями Трампа в Німеччині, але участі в офіційних перемовинах не брав – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА