15:16 25.09.2012

У МЗС України сумніваються, що резолюція Сенату США щодо України із закликом звільнити Тимошенко відображає позицію всіх його членів

2 хв читати
У МЗС України сумніваються, що резолюція Сенату США щодо України із закликом звільнити Тимошенко відображає позицію всіх його членів

Остання резолюція Сенату США щодо України навряд-чи відображає позицію всіх членів Сенату, вважають у Міністерстві закордонних справ (МЗС) України.

"У нас викликає сумнів те, що це думка дійсно усього Сенату. Ми сумніваємося, що всі представники Сенату хоча б ознайомилися з текстом цього документа", - повідомив на брифінгу у вівторок директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин.

Він пояснив, що, за інформацією МЗС, більшість членів Сенату навіть не знають суті цього документа. Водночас, за словами представника МЗС, у Києві не ставлять під сумнів легітимність цього документа з точки зору американського законодавства.

Відповідаючи на запитання журналістів про паралелі ухвалення резолюції Сенату США в Україні з ухваленням у Верховній Раді "мовного законопроекту", О.Волошин відповів: "Давайте виходити з того, що ми не вчимо Америку - Америка нас вчить".

Як повідомлялося, 22 вересня захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко на своїй сторінці в Facebook написав, що Сенат США одноголосно підтримав резолюцію щодо України. У цьому документі є вимога до української влади негайно звільнити Ю.Тимошенко та інших політв'язнів. У резолюції також йдеться про заклик ввести санкції у вигляді заборони на видачу віз усім особам, причетним до ув’язнення Ю.Тимошенко.

У МЗС раніше заявляли, що не вважають за доцільне коментувати цю резолюцію", враховуючи те, яким чином відбувся її розгляд, і декларативний, не обов'язковий характер документа". "У зв'язку з цим важко серйозно сприймати документ, ухвалений минулої ночі за процедурою, яку з усією дипломатичною стриманістю можна назвати, як мінімум, сумнівною", - зазначили у відомстві.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА