Інтерфакс-Україна
09:11 22.01.2025

Зеленський у День Соборності: У слові "разом" - прихована сила українців

2 хв читати
Зеленський у День Соборності: У слові "разом" - прихована сила українців

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем Соборності, додавши, що у слові "разом" - прихована сила українців.

У своєму відеозверненні президент зазначив, що записує звернення на Софійській площі, де було проголошено акт возз'єднання право- і лівобережної України, проте вороги і ззовні, і всередині не дали самостійній Україні існувати довго, і на десятиліття було втрачено власну свободу.

"І щороку, в цей день - ми завжди згадували ці уроки соборності, ми робили живі ланцюги, ми говорили, як важливо берегти єдність і бути пліч-о-пліч. Але прийшов день і нам випало це довести. 24-те лютого. День, який став вирішальним моментом. Таким викликом. Таким іспитом на єдність. На зрілість. На віру в Україну. І ми об'єдналися. Українці об'єдналися. Не декларативно, не на папері, не за якоюсь командою, а за покликом усередині", - зазначив Зеленський.

Він наголосив, що мільйони українців разом, і разом змогли вистояти, зберегли Україну, дали відсіч окупанту та стримали цю велику навалу.

"У цьому слові "разом" - прихована сила українців. Це про нас, про те, на що здатні ми, коли обираємо не якісь власні амбіції, а обираємо Україну. Обираємо її інтереси", - сказав президент.

Глава держави висловив упевненість у тому, що на Софіївську площу приходитимуть усі наступні покоління, "і в День Соборності, і в усі інші свята. Під синьо-жовтим прапором. У нашій державі".

"І ми зробимо все, щоб нам було не соромно перед ними, щоб вони знали, що ми не повторили минулих помилок і тому Україна - є. І тому Україна - міцна. Україна - мирна. Єдина. Соборна", - наголосив президент.

Він побажав українцям бути міцними, вірити в себе і в Україну, "і точно знати - українська єдність, це не тільки про два береги Дніпра, це про весь наш світ, де сьогодні є українці".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

Держкіно та Мінкультури необхідно надати повноваження визначати, чи несе фільм загрозу нацбезпеці - голова УКА Іллєнко

АРМА назвала ажіотаж навколо пошуку керуючого IDS Ukraine дискредитацією і роз`яснило умови тендеру

В наступні дві доби по всій Україні без опадів, подекуди ожеледиця – Укргідрометцентр

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Раді пропонують заборонити російську мову у приватних школах

Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА