Інтерфакс-Україна
07:49 20.12.2024

У Кривому Розі вже шестеро постраждалих

1 хв читати
У Кривому Розі вже шестеро постраждалих

У Кривому Розі вже шестеро постраждалих унаслідок нічного ракетного удару росіян, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Ще вночі на місці ракетного удару по Кривому Рогу закінчили аварійно-рятувальні та пошукові роботи. Через ворожу атаку постраждали шестеро людей. Серед них - 15-річна дівчинка. Вона та двоє чоловіків госпіталізовані в стані середньої тяжкості", - написав він у телеграмі.

За його словами, частково зруйновано двоповерховий житловий будинок. Пошкоджено - 3 багатоквартирних і 17 приватних. Розбиті вікна в соціальному закладі. А ще - у стаціонарному відділенні лікарні. Його пацієнтів перевели до інших медзакладів.

Також пошкоджено понад 20 транспортних засобів.

Крім того, по Нікопольщині агресор цілив із важкої артилерії та РСЗВ "Град". Влучив по райцентру та Марганецькій громаді. Загиблих і поранених немає. Пошкоджено господарську споруду.

Також уночі підрозділ ПВК "Схід" збив над областю ворожий БПЛА.

Як повідомлялося, російські війська в ніч на п'ятницю завдали ракетного удару по Кривому Рогу, постраждали п'ятеро людей, серед яких 15-річний підліток, аварійно-рятувальні роботи завершено, повідомив голова ради оборони міста Олександр Вілкул.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА