Інтерфакс-Україна
08:03 23.11.2024

Ворог двічі вдарив по Нікополю

1 хв читати
Ворог двічі вдарив по Нікополю

Російські війська ввечері в п'ятницю двічі вдарили по Нікополю, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Увечері агресор двічі бив по Нікополю. Влучив по місту дронами-камікадзе", - написав він у телеграмі.

За словами Лисака, внаслідок обстрілів загиблих і постраждалих немає.

Також уночі всюди по області обійшлося без ворожих ударів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував ТЕС ДТЕК та вбив одного працівника

Кіпрське головування в ЄС офіційно оголосило про проведення Конференції з Україною, де буде відкритий перший переговорний кластер щодо вступу в ЄС

Уряд прийняв ряд рішень щодо вдосконалення соціального захисту населення

У травні в Україні зафіксовано найвищу кількість жертв серед цивільних осіб за 4 роки агресії РФ – ММПЛУ

Чеська організація "Пам'ять народу" передала гуманітарну допомогу для потреб Сил оборони України

Зеленський обговорив з міністром оборони Латвії Мелнісом співпрацю щодо безпеки в умовах агресії РФ

На Закарпатті до 8 років ув'язнення засуджено матір, яка за $1000 продала сина і дочку для жебракування

В Армія+ з'явилася процедура поновлення на службі для військових які вчинили СЗЧ з НГУ

Угода з Тегераном не передбачає передачу Ірану грошей – Венс

Українська SkyFall та Airbus Defence and Space підписали меморандум про стратегічне партнерство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА