Інтерфакс-Україна
08:46 23.10.2019

Після п'ятиденних протестів президент Чилі оголосив про соціальні реформи

1 хв читати
Після п'ятиденних протестів президент Чилі оголосив про соціальні реформи

Уряд Чилі направить до Конгресу країни низку законопроектів, які передбачають заходи щодо соціальної підтримки населення. Про це заявив президент Себастьян Піньєра в своєму зверненні до нації.

"Ми передамо в Конгрес на розгляд соціальний порядок відповідно із законом і почнемо реалізацію, коли уряд отримає цю можливість", - сказав він. До комплексу заходів входить підвищення пенсій, зниження вартості електроенергії, часткове покриття витрат на медичне обслуговування, зниження цін на медикаменти та встановлення мінімального доходу для працюючих жителів країни.

Крім того, уряд Чилі має намір направити законопроект про підвищення податку для громадян країни з високим доходом. Саме за рахунок цього планується здійснити соціальну програму. Нагадаємо, протести і заворушення в Чилі тривають уже п'ять днів. Спочатку вони були викликані намірами влади збільшити вартість проїзду на метро, ​​проте пізніше у протестувальників з'явилися і соціальні вимоги. За останніми даними, в ході безладів в Чилі загинуло не менше 15 людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у половому будинку в Запоріжжі зросла до шести осіб - ОВА

РФ вдарила по пологовому будинку Запоріжжя, попередньо, вже двоє постраждалих

1-й корпус НГУ "Азов" заявив про незгоду із судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для НВМК

У Вінниці невідомий влаштував стрілянину по групі оповіщення ТЦК та СП

Росіяни масовано вдарили по Сумщині - ДСНС

В Одеській області повернули світло 300 тис. родин, без світла ще 33,1 тис. – ДТЕК

Маск про несанкціоноване використання Starlink на російських ударних БпЛА: Схоже, заходи, яких ми вжили дали результат

Укрзалізниця повідомила про ситуацію із залізничним сполученням в небезпечних районах

Росія випустила по Україні за січень понад 6000 БпЛА, близько 5500 КАБ та 158 ракет - Зеленський

Понад 1500 будинків у Києві підключили до теплопостачання впродовж ночі – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА