Інтерфакс-Україна
19:33 24.03.2025

Посли G7 вітають підписання Зеленським закону про створення спеціальних адміністративних судів

1 хв читати
Посли G7 вітають підписання Зеленським закону про створення спеціальних адміністративних судів

Посли G7 в Україні вітають підписання закону президентом України Володимиром Зеленським закону, який передбачає утворення двох адміністративних судів – Спеціалізованого окружного адміністративного суду та Спеціалізованого апеляційного адміністративний суд,

"Ми вітаємо підписання Президентом Зеленським закону про створення спеціалізованих адміністративних судів першої та апеляційної інстанцій – ключового етапу судової реформи, відповідно до вимог МВФ та ЄС. G7 готові підтримувати імплементацію цього закону", - ідеться в повідомленні групи послів G7 у соцмережі Х у понеділок.

Як повідомлялось, Верховна Рада на пленарному засіданні у лютому прийняла закон №12368-1 про створення Вищого адміністративного суду, в якому передбачено замість створення Вищого адміністративного суду створення двох спеціалізованих адмінсудів. Законопроєкт був погоджений з Міжнародним валютним фондом.

 

ОСТАННЄ

Зеленський відвідав поранених військових на Дніпропетровщині і відзначив їх державними нагородами

ССО взяли в полон 14 росіян на Курщині

Литва на "Рамштайні" пообіцяла додатково EUE30 млн на військову підтримку України - міністр оборони

Зеленський провів нараду у Кривому Розі щодо посилення ППО, область зазнала 2,1 тис. ударів від початку року

Мінкультури виважено підходить до вивезення музейних колекцій за кордон, щоб на них не претендували інші країни, зокрема Росія - Григоренко

Україна разом із партнерами працює над досягненням повного припинення вогню – Єрмак

Держава законтрактувала тільки 10% обсягів вітчизняного виробництва засобів РЕБ через брак коштів - Камишін

Мінкультури скаржиться на нестачу площ для розміщення евакуйованих музейних цінностей з прифронтових територій

Зеленський: маємо інформацію, що щонайменше кількасот громадян КНР воюють у складі окупаційних сил РФ

Україна потребує 10 систем ППО "Patriot" – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА