Інтерфакс-Україна
11:37 19.12.2024

Рада виключила Бойка з комітету з прав людини

1 хв читати
Рада виключила Бойка з комітету з прав людини

Верховна Рада виключила парламентарія Юрія Бойка (депутатська група "Платформа за життя та мир") зі складу комітету з прав людини, повідомив член фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"З другої спроби Рада відкликала Юрія Бойко з посади члена Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин", - написав Железняк у телеграмі.

За його словами, постанову про виключення Бойка з профільного комітету підтримали 258 народних депутатів на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер.

Як повідомлялося, раніше Бойко в соцмережі "Тікток" заявив про зростаючу підтримку його політсили за рахунок людей, які нібито страждають від якихось "радикалів" в Україні, а також про нібито заборону говорити рідною мовою.

Бойко був співголовою забороненої 2022 року партії "Опозиційна платформа - За життя".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 129 військовослужбовців - Генштаб

Чорноморський коридор працюватиме незалежно від того, хоче цього Росія чи ні – Зеленський

З початку доби Сили оборони відбили 120 ворожих атак - Генштаб

Зеленський знав про запланований обмін полоненими з РФ 175 на 175

Путін висуває зустрічні вимоги до Трампа, щоб максимально послабити Україну – Зеленський

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА