Інтерфакс-Україна
16:28 30.03.2025

Зеленський розглядає можливість проведення виборів після встановлення режиму припинення вогню - The Economist

1 хв читати
Зеленський розглядає можливість проведення виборів після встановлення режиму припинення вогню - The Economist

В Україні не виключають проведення виборів найближчим часом (після встановлення режиму повного припинення вогню), пише The Economist, посилаючись на джерела в уряді.

"Урядові джерела повідомляють, що минулого тижня пан Зеленський скликав нараду, щоб доручити своїй команді організувати голосування після повного припинення вогню, яке, на думку американців, вони можуть запровадити до кінця квітня (Великодня неділя, 20 квітня)", - йдеться у статті.

Указується, що перше підтвердження може з'явитися напередодні або 5 травня, коли має відбутися голосування в парламенті за продовження воєнного стану, термін якого спливає 8 травня.

Як повідомлялось, сам Зеленський неодноразово заявляв про неможливість виборів під час війни. Так, 12 березня він заявив на брифінгу: "Після закінчення війни буде знято воєнний стан і після його зняття вибори проходитимуть згідно з українським законодавством. Ніхто нічого спеціально відтерміновувати не буде".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ватикан передає Україні чотири машини "швидкої" з медикаментами

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ засудив ракетну атаку РФ на офіси каналів іномовлення у Києві

Конференція з відновлення України у Римі стане найбільшою організованою урядом Італії міжнародною подією у 2025р

Україна і JEF продовжать регулярний діалог для більш ефективного протистояння викликам європейської безпеки - ОП

Мелоні збирається до США, Венс – до Італії, будуть говорити про тарифи – ЗМІ

ЄС запропонував США нульові мита на промтовари - голова Єврокомісії

Україні знадобиться до двох років для перезапуску ЗАЕС після деокупації – очільник "Енергоатому"

На Луганщині оператори СБС уразили російський комплекс ППО

Термінове засідання Радбезу ООН через удар Росії по Кривому Рогу відбудеться у вівторок за ініціативи України - Сибіга

Дрони знищили 77 тис. ворожих цілей за березень – Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА