Інтерфакс-Україна
16:28 30.03.2025

Зеленський розглядає можливість проведення виборів після встановлення режиму припинення вогню - The Economist

1 хв читати
Зеленський розглядає можливість проведення виборів після встановлення режиму припинення вогню - The Economist

В Україні не виключають проведення виборів найближчим часом (після встановлення режиму повного припинення вогню), пише The Economist, посилаючись на джерела в уряді.

"Урядові джерела повідомляють, що минулого тижня пан Зеленський скликав нараду, щоб доручити своїй команді організувати голосування після повного припинення вогню, яке, на думку американців, вони можуть запровадити до кінця квітня (Великодня неділя, 20 квітня)", - йдеться у статті.

Указується, що перше підтвердження може з'явитися напередодні або 5 травня, коли має відбутися голосування в парламенті за продовження воєнного стану, термін якого спливає 8 травня.

Як повідомлялось, сам Зеленський неодноразово заявляв про неможливість виборів під час війни. Так, 12 березня він заявив на брифінгу: "Після закінчення війни буде знято воєнний стан і після його зняття вибори проходитимуть згідно з українським законодавством. Ніхто нічого спеціально відтерміновувати не буде".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ракетний удар росіян по Сумах попередньо обійшовся без жертв – ОВА

Ракетний удар росіян по Сумах попередньо обійшовся без жертв – ОВА

DeepState повідомляє про вихід ворога до околиць с. Шевченко у Донецькій області

Угорщина продовжує блокувати переговори щодо членства України в ЄС та фінансову допомогу – глава МЗС Польщі

Сенатор Кейн у Києві отримав "свіжу" інформацію щодо ситуації, аби аргументувати колегам необхідність продовження допомоги Україні

Російські пропагандисти готують свою аудиторію до того, що дипломатія не дасть результату - Зеленський

Цього тижня заплановані зустрічі щодо контингенту - Зеленський

Велика Британія перерахувала Україні 752 млн фунтів у межах ініціативи ERA – Шмигаль

Сенатор Кейн: Дії Путіна викликають скептицизм щодо добросовісності інтересу РФ до припинення вогню

Зеленський привітав президента Еквадора з переобранням на посаду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА