20:28 06.11.2023

"Укргазвидобування" ввело в експлуатацію дві свердловини сумарним добовим дебітом 0,5 млн куб. м

2 хв читати
"Укргазвидобування" ввело в експлуатацію дві свердловини сумарним добовим дебітом 0,5 млн куб. м

ПАТ "Укргазвидобування" ("УГВ") пробурило дві високодебітні свердловини, розвідувальну та експлуатаційну, сумарною добовою продуктивністю 0,5 млн куб. м.

"Одна з них розвідувальна на родовищі, що нещодавно відкрилося, інша - експлуатаційна, на родовищі, якому понад 50 років", - повідомляється на сайті компанії в понеділок.

За інформацією "УГВ", місце буріння розвідувальної свердловини було визначено завдяки проведеним раніше 3D-сейсморозвідувальним дослідженням. Друга свердловина - експлуатаційна, пробурена на "старому" родовищі, яке має поклади із високим залишковим потенціалом, але характеризується ускладненою геологічною будовою.

"Результати буріння цієї свердловини дали змогу збільшити видобуток газу відносно родовища на 156 тис. куб. м, а також уточнити геологічну будову родовища та окреслити подальші плани з буріння наступних свердловин", - зазначили в "УГВ".

Обидві свердловини пробурені фахівцями філії "Укргазвидобування" - "Укрбургаз".

"Ми продовжуємо працювати як із новими, так і зі старими родовищами і бачимо, що наші підходи показують ефективність: на цих родовищах це вже не перші успішні високодебітні свердловини, які додають суттєвого плюсу до загального видобутку компанії", - процитовано на сайті т.в.о. генерального директора "Укргазвидобування" Олега Толмачова.

Перед компанією окреслено мету збільшити у 2023 році видобуток природного газу на 1 млрд куб. м - до 13,5 млрд куб. м. У 2022 році "УГВ" видобуло 12,5 млрд куб. м природного газу (товарного), що на 3% менше, ніж 2021-го.

НАК "Нафтогаз України" належить 100% акцій "Укргазвидобування".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА