17:20 31.01.2023

Компанії РГК готові газифікувати когенераційні установки, що будуються в Україні

2 хв читати
Компанії РГК готові газифікувати когенераційні установки, що будуються в Україні

Газорозподільні компанії (ГРК), що працюють під брендом Регіональної газової компанії (РГК), готові газифікувати газові когенераційні установки, що будуються в Україні, і надійно постачати їм природний газ.

"Вони (оператори ГРС під брендом РГК – ІФ-У) мають технічну експертизу та мають доступ до технологій провідних виробників газового обладнання, а також досвіду європейських операторів ГРС", – повідомляється у пресрелізі РГК у вівторок.

Першу когенераційну установку в Україні у вигляді газопоршневої електростанції потужністю 1 МВт було запущено у вівторок в Ірпені Київської області.

Як зазначили у РГК, у березні схожу електростанцію запускатимуть у Чернігові, потім у Сумській та Полтавській областях. Передбачається, що загалом в Україні буде встановлено близько 100 таких установок.

Таку цифру раніше озвучив голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та комунальних послуг Андрій Герус, повідомивши при цьому, що когенераційні установки дозволять заживити найкритичніші об'єкти, такі як школи, лікарні, дитячі садки.

Як йдеться у пресрелізі, АТ "Київоблгаз" збудував для газопоршневої станції в Ірпені газопровід середнього тиску.

За інформацією РГК, для якнайшвидшого підключення когенераційної установки до газопроводу були використані нові технології, впроваджені компанією, зокрема програмні продукти RGC GIS та Simone.

"Щоб забезпечити установку газом, ми проклали до неї газопровід та здійснили гідравлічний розрахунок за допомогою чеського програмного комплексу Simone, що значно прискорило виконання робіт із проєктування та прокладання газових мереж", – повідомив в.о. голови правління "Київоблгазу" Руслан Писанко, слова якого наведено у пресрелізі.

"Когенераційну установко надав Ірпінському товариству благодійний фонд із Австрії. Це один із перших в Україні прикладів малої розподіленої генерації, ставку на яку вирішили робити в уряді. Вона менш уразлива під час ракетних атак, і її легше відновити у разі пошкодження", - резюмували в РГК. .

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

НБУ завершує розробку законопроєкту про систему страхування воєнних ризиків в Україні

Довгострокове контрактування дозволить вітчизняним виробникам оборонної продукції розширити виробництво - "Українська бронетехніка"

Скасування ЄС мита допомогло українському ГМК під час війни, але потрібно прибрати з євроринку російську продукцію - менеджер "Метінвесту"

Миколаїв просить у Кабміну та Верховної Ради дозволу спрямовувати на відновлення житла кошти з місцевого бюджету

Мінфін США продовжив до листопада дозвіл на пов'язані з енергетикою операції з російськими банками

Дві шахти на Донеччині були знеструмлені через обстріл, аварійної допомоги з Європи 29 квітня не залучали - Міненерго

НБУ в понеділок послабив курс гривні на 6 коп.

"Українська біржа" заявляє про відсутність підстав позбавлення її ліцензії та готова юридично відстоювати свою правоту

Вартість завершення першого етапу валютної лібералізації оцінюють у $5,5 млрд

Прийом заявок до ДАР на отримання дотацій на оброблювану землю від фермерів деокупованих територій стартує 1 травня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА