17:14 22.02.2022

"Донбасенерго" продовжує працювати за планом і готове до ізольованого режиму - заява компанії

1 хв читати
"Донбасенерго" продовжує працювати за планом і готове до ізольованого режиму - заява компанії

Головна структурна одиниця ПАТ "Донбасенерго" Слов'янська ТЕС працює у штатному режимі й повністю готова до проходження ізольованого режиму 24-26 лютого, повідомила компанія.

"Ми продовжуємо генерувати електроенергію відповідно до виробничих планів і відвантажуємо її в об'єднану енергосистему України. Персонал усіх наших структурних одиниць перебуває на своїх робочих місцях", – повідомив голова правління "Донбасенерго" Едуард Бондаренко, слова якого наводяться в релізі компанії у вівторок.

За його словами, Слов'янська ТЕС є об'єктом критичної інфраструктури України, забезпечуючи теплом і електроенергією тисячі населених пунктів Донбасу, що особливо важливо у зв'язку з зупиненням Луганської ТЕС через бойові дії та значним зниженням надійності електропостачання східної частини України внаслідок цього.

"Ми розуміємо всю міру відповідальності, яка лежить на плечах співробітників Слов'янської ТЕС. Наша компанія виконала внутрішній і зовнішній аудит систем безпеки. Ми підтримуємо постійний зв'язок з урядом України", - пояснив організацію роботи ТЕС Бондаренко.

Водночас він наголосив, що перенесення ізольованого режиму роботи енергосистеми України, призначеного на 24-26 лютого поточного року в рамках підготовки синхронізації з європейською енергосистемою, не планується.

"Слов'янська ТЕС до роботи в ізольованому режимі готова", – запевнив голова правління "Донбасенерго".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Третина компаній-членів ЄБА очікує завершення бойових дій у 2025р

“Ковлар Груп” спільно з НАН Україна розробили продукти оборонного призначення

"Київтеплоенерго" усунуло пошкодження тепломережі на просп. Академіка Глушкова

Держдеп США оголосив про запровадження санкції щодо організацій і суден, пов'язаних із нафтохімією Ірану

Частка імпортованих вогнезахисних матеріалів зменшилась з 80% у 2016 до 20% у 2024 – "Ковлар Груп"

ЄС та Україна працюватимуть над прискоренням впровадження вільної зони торгівлі – єврокомісар Шефчович

Україна у 2024 році втратила 10 ГВт енергопотужності, з яких вдалося відновити 5 ГВт – глава Міненерго

Україні важливо зберегти добросусідські відносини і режим вільної торгівлі з ЄС – міністр агрополітики

ФАО у 2025р. має намір підтримати 406,9 тис. українських фермерів

САП направила до суду справу про заволодіння зерном Миронівського інституту пшениці на 23 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА