Інтерфакс-Україна
19:24 04.02.2020

Конкурсна комісія отримала шість заявок на участь у трьох УРП-конкурсах

2 хв читати
Конкурсна комісія отримала шість заявок на участь у трьох УРП-конкурсах

Міжвідомча комісія з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції (УРП) отримала шість заявок на участь у конкурсах на розробку на підставі УРП Грунівскої, Охтирської, Ічнянської ділянок, передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна".

Так, спільну заявку щодо Грунівскої ділянки (Сумська та Полтавська обл.) подали державне "Укргазвидобування" (УГВ) і канадська Vermilion. Крім того, на розробку цієї ділянки претендує нідерландська EP Ukraine BV, підконтрольна чеській EPH Group зі словацьким оператором Nafta.

Щодо Охтирської ділянки (Сумська, Полтавська та Харківська обл.) УГВ і Vermilion також подали спільну заявку. Крім них у цьому УРП-конкурсі беруть участь "Нафтогазенергія" (ДТЕК) і EP Ukraine BV.

На конкурс щодо Ічнянської (Чернігівська обл.) ділянки подалася одна компанія - York Energy Holdings Limited (Велика Британія), що є "дочкою" американської Alpha Energy.

Як повідомлялося, конкурси щодо Грунівскої, Охтирської, Ічнянської вуглеводневих ділянок було оголошено на початку серпня 2019 року. Спочатку планувалося, що заявки на участь прийматимуться протягом трьох місяців. Однак у жовтні уряд ухвалив рішення про продовження терміну прийому документів до 4 лютого 2020 року.

Площа Грунівскої ділянки становить 1,083 тис. кв. км, Охтирської - 672 кв. км, Ічнянської - 2,086 тис. кв. км. Згідно з умовами конкурсної документації, затвердженими наприкінці 2018 року, щодо першої та другої ділянки, переможці матимуть протягом першого етапу геологорозвідувальних робіт (перші п'ять років) забезпечити буріння щонайменше двох розвідувальних свердловин і проведення 3D-сейсміки. Учасник, який отримав перемогу в конкурсі щодо третьої ділянки, - буріння щонайменше трьох свердловин і проведення 3D-сейсміки.

Мінімальний обсяг інвестицій щодо Грунівскої та Охтирської ділянок становить по 500 млн грн, щодо Ічнянської - 900 млн грн.

Термін дії УРП - 50 років. Частка держави у прибутковій продукції має становити щонайменше 11% її загального обсягу, максимальна частка компенсаційної продукції, за рахунок якої інвестору буде компенсовано його витрати, дорівнює 70% загального обсягу виробництва (до повного відшкодування витрат інвестора).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала $50 млн від Світового банку за проєктом у сфері охорони здоров’я THRIVE

Наступного тижня Україна завершить сезон відбору газу та зосередиться на підготовці до зими – ексміністерка енергетики

НБУ заперечив політичний тиск у справі перевірки банку Порошенка

IWG plc готує відкриття другого Spaces у Києві у 2026 році

Мінсільгосп США підвищив на 3,2% прогноз експорту Україною пшениці в 2024/25 МР

CRH може втратити в Україні активи на EUR100 млн через скасування судом дозволу АМКУ на покупку компаній "Дікергофф"

Виторг від реалізації підакцизних товарів у березні 2025р виріс - ДПС

Комісія першого конкурсу на нову генеруючу потужність відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох учасників

Rozetka передать весь прибуток за продаж товарів "Біосфери" на відбудову зруйнованих складів

БЕБ може створити бібліотеку зразків тютюнової продукції для боротьби з контрафактом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА