13:24 21.12.2019

Зобов'язань прямої закупівлі газу "Нафтогазом" у "Газпрому" в пакеті немає, закупівлі обговорюватимуться на базі ціни хабу NCG - Оржель

1 хв читати
Зобов'язань прямої закупівлі газу "Нафтогазом" у "Газпрому" в пакеті немає, закупівлі обговорюватимуться на базі ціни хабу NCG - Оржель

Питання прямих постачань газу "Газпромом" НАК "Нафтогаз України" було вилучено з пакетних газових домовленостей, досягнутих Україною, Росією і Єврокомісією в Берліні та Мінську 19-20 грудня, повідомив глава Мінекоенерго України Олексій Оржель.

"У рамках пакетних домовленостей, яких ми досягли, прямого постачання немає. Ви побачите в протоколі, що якщо вони (прямі постачання - ІФ) і будуть потенційно здійснюватися, то лише на базі ціни європейського хабу", - сказав він на брифінгу в Києві в суботу.

"Там написано тільки принцип, на якому вони можуть бути здійснені. Для нас це також надзвичайно важливо, що там немає політичної ціни, а є європейський хаб", - зазначив Оржель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС та Україна працюватимуть над прискоренням впровадження вільної зони торгівлі – єврокомісар Шефчович

Україна у 2024 році втратила 10 ГВт енергопотужності, з яких вдалося відновити 5 ГВт – глава Міненерго

Україні важливо зберегти добросусідські відносини і режим вільної торгівлі з ЄС – міністр агрополітики

ФАО у 2025р. має намір підтримати 406,9 тис. українських фермерів

САП направила до суду справу про заволодіння зерном Миронівського інституту пшениці на 23 млн грн

Підземну школу у Дніпровському районі Києва планують добудувати у 2025р

За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро - Шмигаль

Epicentr Ceramic Corporation у 2024р подвоїв експорт

Темпи експорту зерна в лютому-2025 почали відставати від минулорічних - Мінагорполітики

Ідея інфраструктурного холдингу на ринку капіталу за участю міжнародних партнерів на стадії обговорення – НКЦПФР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА