Інтерфакс-Україна
11:00 02.09.2019

Україна перегляне свою енергетичну стратегію - глава Міненергоекології

1 хв читати
Україна перегляне свою енергетичну стратегію - глава Міненергоекології

Міністерство енергетики та захисту довкілля розробить нову енергетичну стратегію України, заявив глава відомства Олексій Оржель.

"Енергетичну стратегію точно буде переглянуто, тому що у нас є стратегія, яка не виконується", - сказав він на брифінгу в Києві в понеділок.

Зокрема, міністр відзначив серед пріоритетів нарощування газу власного видобутку, оскільки наявний потенціал використовується недостатньо. За його словами, в Україні рівень видобутку відповідає 1,2% запасів, тоді як загальносвітовий тренд у світі - 4-5%.

"Будуть законодавчі ініціативи для збільшення видобутку газу. На ринку будуть реформи, усіх запрошуємо до інвестицій", - заявив Оржель.

Він уточнив, що питання таких інвестицій обговорювали з американськими партнерами на переговорах у Польщі, що відбулися у вихідні.

Глава Міненергоекології також нагадав, що Україна останнім часом запустила відкриті конкурси з видачі ліцензій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА